JeeBee Dictee

Klik hier voor meer informatie over het JeeBee Dictee.


Contact

Vereniging De Jonge Balie te Gelderland
t.a.v. mw. mr. L.C.M. Veerbeek (secretaris)
Poelmann van den Broek Advocaten

Sint Canisiussingel 19F
Postbus 1126
6501 BC Nijmegen

T 024 381 08 10
F 024 381 08 20
E secretaris.jongebalie@pvdb.nl

Bankrekeningnummer: NL92 ABNA 048.75.71.150 t.n.v.
Vereniging de Jonge Balie te Gelderland

Volg ons op Twitter
Like ons op Facebook

 

Bestuur 2017-2018

 

Voorzitter
mr. E. Tesnjak (Edita)
Nome Advocaten
Sint Annastraat 187
6524 EW Nijmegen
T: (024) 360 66 20
F: (024) 767 60 72
E: edita.tesnjak@nomeadvocaten.nl

 

Vice-voorzitter
mr. M.A. Algra (Mathijs)
Bierman Advocaten
Postbus 124
4000 AC Tiel
T: 0344 67 71 88
F: 0344 67 71 90
E: algra@bierman.nl

 

Secretaris
mr. L.C.M. Veerbeek (Lisanne)
Poelmann van den Broek Advocaten
Postbus 1126
6501 BC Nijmegen
T: 024 381 08 10
F: 024 381 08 20
E: l.veerbeek@pvdb.nl

 

Penningmeester
mr. S. Effting (Steven)
Dirkzwager Advocaten
Postbus 55
6500 AB Nijmegen
T: 024 381 31 38
F: 024 360 28 55
E: effting@dirkzwager.nl

 

Algemeen Lid
(portefeuillehouder commissies)
mr. M.A. Schulte (Mark)
Stellicher advocaten
Sickeszplein 1
6821 HV Arnhem
T: 026 377 71 80
F: 026 377 72 22
E: m.schulte@stellicher.nl

 

Algemeen Lid
(portefeuillehouder pleitoefeningen)
mr. L.C. Faber (Laura)
Boer & Van Schoonhoven advocaten
Postbus 85
8180 AB Heerde
T: 0578  690080
F: 0578 697911
E: lfaber@bvs-advocaten.nl