Het Van Swaaij Cassatie JeeBee Dictee

Klik hier voor meer informatie over het Het Van Swaaij Cassatie JeeBee Dictee.


Contact

Vereniging De Jonge Balie te Gelderland
t.a.v. mw. mr. drs. E.M. Schutte (secretaris)
DAAN Advocatuur & Notariaat

Building 026
Koningstraat 27 - 2
6811 DG Arnhem

T 088 3226 000
F 088 3226 001
E secretaris.jongebalie@daanlegal.nl

Bankrekeningnummer: NL92 ABNA 048.75.71.150 t.n.v.
Vereniging de Jonge Balie te Gelderland

Volg ons op Twitter
Like ons op Facebook

 

Bestuur 2018-2019

Voorzitter
mr. L.C.M. Veerbeek (Lisanne)
Poelmann van den Broek Advocaten
Postbus 1126
6501 BC Nijmegen
T: 024 381 08 10
F: 024 381 08 20
E: l.veerbeek@pvdb.nl

Vice-voorzitter
mr. K. Schopman (Kimberly)
FENK Advocaten
Postbus 877
7301 BC Apeldoorn
T: 088  2009 320
F: -
E: schopman@fenk.nl

Secretaris
mr. drs. E.M. Schutte (Eva)
DAAN Advocatuur & Notariaat
Koningstraat 27 - 2
6811 DG Arnhem (tevens postadres)
T: 088 3226 000
F: 088 3226 001
E: eva@daanlegal.nl

Penningmeester
mr. S. Effting (Steven)
Dirkzwager Advocaten
Postbus 55
6500 AB Nijmegen
T: 024 381 31 38
F: 024 360 28 55
E: effting@dirkzwager.nl

Algemeen Lid
(portefeuillehouder commissies)
mr. C. J. ter Hoek (Casper)
Vangoud Advocaten
Postbus 91
6800 AB Arnhem
T: 026 443 50 20
F: 026 443 24 62
E: Casper@vangoud.nl

Algemeen Lid
(portefeuillehouder pleitoefeningen)
mr. M.W.H.M. Janssen (Mélanie)
REX Advocaten
Postbus 71
6800 AB Wijchen
T: 024 648 72 40
F: 024 641 99 76
E: m.janssen@rex-advocaten.nl