Het Van Swaaij Cassatie JeeBee Dictee

Klik hier voor meer informatie over het Het Van Swaaij Cassatie JeeBee Dictee.


Contact

Vereniging De Jonge Balie te Gelderland
t.a.v. mw. mr. L. te Linde (secretaris)
Dirkzwager legal & tax

Velperweg 1
6824 BZ Arnhem

T 026 353 83 94
F 088 242 41 11 
E secretaris.jongebalie@dirkzwager.nl

Bankrekeningnummer: NL92 ABNA 048.75.71.150 t.n.v.
Vereniging de Jonge Balie te Gelderland

Volg ons op Twitter
Like ons op Facebook

 

Bestuur 2019-2020

Voorzitter

mr. drs. E.M. (Eva) Schutte
DAAN Advocatuur & Notariaat
Koningstraat 27 - 2
6811 DG Arnhem
T: 088 3226 000
F: 088 3226 001
E: eva@daanlegal.nl

Vice-voorzitter

mr. K. (Kimberly) Schopman
FENK Advocaten
Postbus 877
7301 BC Apeldoorn
T: 088  2009 320
E: schopman@fenk.nl

Secretaris

mr. L. (Lotte) te Linde
Dirkzwager legal & tax
Velperweg 1
6824 BZ Arnhem (tevens postadres)
T: 026 353 83 94
F: 026 242 41 11
E: telinde@dirkzwager.nl

Penningmeester

mr. T.S. (Tom) Weijers
Wiggers Faber N.V.
Mercurion 20 l
6903 PZ Zevenaar
T: 0316 52 77 52
F: 0316 52 53 40
E: weijers@wiggersfaber.nl

Algemeen Bestuurslid (portefeuillehouder commissies)

mr. C. J. (Casper) ter Hoek
Vangoud Advocaten
Postbus 91
6800 AB Arnhem
T: 026 443 50 20
F: 026 443 24 62
E: casper@vangoud.nl

Algemeen Bestuurslid (portefeuillehouder pleitoefeningen)

Mr. S. (Stefan) Donkelaar
Dirkzwager legal & tax
Van Schaeck Mathonsingel 4
6512 AN Nijmegen
T: 024 381 31 09
F: 024 323 34 19
E: donkelaar@dirkzwager.nl